Sve o mačkama i psima
Da bi mogla/mogao sudjelovati na forumu moraš se registrirati ili u logati!!
Sve o mačkama i psima
Da bi mogla/mogao sudjelovati na forumu moraš se registrirati ili u logati!!
Sve o mačkama i psima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o mačkama i psima

Sve o vašim mačkama i psima. Registrirajte se!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Ne uzimajte pse od jednog Karlovćanina

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Rebeka
Admin
Admin
Rebeka


Female Broj postova : 1122
Kucni ljubimac : Mačka i pas
Najdraza zivotinja : Sve divlje mačke
Ime : Rebeka
Registration date : 10.08.2008

Ne uzimajte pse od jednog Karlovćanina Empty
PostajNaslov: Ne uzimajte pse od jednog Karlovćanina   Ne uzimajte pse od jednog Karlovćanina Emptyned kol 10, 2008 12:51 pm

Kopirano sa foruma: Noina Arka

Komentar 1:
JEDNO UPOZORENJE ZA SVE KOJE NAMJERAVAJU KUPIT ŠTENE DA TO NE UĆINE KOD BORISA POSARIĆA,JER ĆE DOBIT U VEĆINI SLUĆAJEVA BOLESNO ŠTENE KOJE ĆE BRZO UGINT.
Odgovori:
1.Mislim da on ima sve TOY pasmine i on je koliko ja znam švercer!

2.a kaj je s onim likom iz karlovca? prijaeljica mi je uzela od njega bigla( nije znala) i nakon 10 dana pasić je skoro uginuo. veterinari kažu da je samim cudom ostala ziva, naljepnice za cjepiva su krivotvorene.......a i ostali papiri....i dan danas pas ima šokove kada cuje pistanje kamijona!?! ali svom srecom zavrsila je u dobrim rukama!


3.frendica iz ulaza je nabavila štene iz karlovca! odmah sam posumnjala na onog lika..... i nakon par tjedana ustanovilo se da je uzela štene od njega koje uopce nije staro 3 mj nego oko 6 mj imalo je neke parazite papori su krivotvorani ..... kako stati tom liku na kraj??? to je vec druga osoba koju znam da je od njega uzela psa i da s njim nije bilo sve uredu!!!


Oprez 2!
Iako sam ja u Opatiji, moram vas upozoriti da NIKAKO NE DAJETE pse i macu Ragibu (tako se lik zove), njegov broj je 099/676 8616...naime, on "udomljuje" pse i mace i onda ih prodaje u tajlandske i kineske restorane ...ovo nije ono rekla - kazala, sve udruge u Rijeci i okolici imaju taj broj kao #1 na crnoj listi...

Budite oprezni! Ovo nije izmišljeo! Uvjerite se sami:
http://www.activeboard.com/forum.spark?forumID=74521&p=3&topicID=9399180
[Vrh] Go down
https://macke.forumhr.com
Alina Kaya Wyatt
Admin
Admin
Alina Kaya Wyatt


Female Broj postova : 82
Lokacija : Sjene magiske sume...
Najdraza zivotinja : Puma
Ime : Alina
Registration date : 10.12.2008

Ne uzimajte pse od jednog Karlovćanina Empty
PostajNaslov: Re: Ne uzimajte pse od jednog Karlovćanina   Ne uzimajte pse od jednog Karlovćanina Emptysub pro 13, 2008 10:54 am

Od mog decka bivsa je kupila psica kod tog lika,pa joj se majusni razbolio nakon tjedan dana,ali su na vrijeme dosli kod veterinara pa mu se nije nista desilo...
happy
[Vrh] Go down
 
Ne uzimajte pse od jednog Karlovćanina
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sve o mačkama i psima :: Oglasi i ostalo :: Crna lista udomitelja-
Forum(o)Bir: